Perşembe, 17 Mart 2016 00:00

Staj İşlemleri

Staj işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Bölümünüz Staj Komisyonu'na başvurunuz. İlgili formları "Formlar" başlığı altında bulabilirsiniz.

Mühendislik Fakültesi Bölüm Staj Komisyonu Başkanları

 Kodu  Bölüm Adı Ünvanı   Adı/Soyadı  E-Posta
  Fakülte Staj Komisyonu Başkanı Doç.Dr. Halit YAZICI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
501 Çevre Prof.Dr. Ayşegül PALA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
502 Elektrik-Elektronik Yrd.Doç.Dr. Haldun SARNEL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
503 Endüstri Doç.Dr. Bilge BİLGEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
504 İnşaaat Doç.Dr. Halit YAZICI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
505 Jeofizik Doç.Dr. Tolga GÖNENÇ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
506 Jeoloji Doç.Dr. Cem KINCAL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
507 Maden Yrd.Doç.Dr. Kemal ÖZFIRAT Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
508 Makine Öğr.Gör.Dr. Atilay YEŞİL  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
510 Bilgisayar Yard. Doç .Dr. Gökhan DALKILIÇ  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
511 Metalurji-Malzeme Doç.Dr. Mustafa TOPARLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
512 Tekstil Doç.Dr. Özlem KAYACAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Last modified on Cuma, 06 Ocak 2017 12:41
 

İletişim

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tınaztepe Yerleşkesi, 35390 Buca - İZMİR
Tel: 0(232) 301 7211-12-13-14 
Faks: 0(232) 301 7210 
E-posta:muhendislik@deu.edu.tr


Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…